NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Mager - Biuro rachunkowe w Zielonej Górze

690 506 337

Biuro oferuje usługi w zakresie prowadzenia księgowości w postaci: księgi handlowej, książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu. Kompleksowa oferta obejmuje m.in. prowadzenie rejestrów VAT, planu amortyzacji środków trwałych, cykliczne określanie należności podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych.
Sporządzamy sprawozdawczość do Urzędu Skarbowego, ZUS, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, GUS.
Firma oferuje obsługę kadrowo-płacową. W tym wyliczanie wynagrodzeń, tworzenie list płac, obliczanie składek ubezpieczeniowych, sporządzanie miesięcznych deklaracji do US, wyliczanie podatku dochodowego.
Biuro księgowe proponuje także pomoc w przygotowywaniu umów o pracę i cywilnoprawnych, badanie sprawozdań finansowych, pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej.

Mager - Biuro rachunkowe w Zielonej Górze

Mager - Biuro rachunkowe w Zielonej Górze

https://magner.com.pl
ul. Łężyca-Budowlanych, 66-016 Zielona Góra
Tel. 690 506 337
e-mail: magner@magner.com.pl
NIP: 9261587776
REGON:

https://magner.com.pl: magner.com.pl

Mager - Biuro rachunkowe w Zielonej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.