NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Sprzęt i akcesoria do nurkowania, oraz maski do snorkelingu i freedivingu.

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu nurkowego marki Tusa, Tusa Sport, oraz SwimView. W ofercie posiadamy maski do nurkowania, do snorkelingu, płetwy, rurki, automaty oddechowe, jackety nurkowe, buty, oraz wiele akcesoriów takich jak latarki, zegarki, czy noże. Zapraszamy sklepy i centra nurkowe do współpracy.

Czytaj całość

Profesjonalne rakiety do badmintona, oraz torby do tenisa i badmintona.

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu sportowego (rakiety do badmintona, do tenisa, naciągi, buty i torby sportowe) i odzieży do tenisa i badmintona. Zapraszamy sklepy do współpracy.

Czytaj całość

nauka pływania warszawa bielany

Czasami lekarz zaleca pacjentowi po przebytej chorobie, czy doznanym urazie, by na czas rehabilitacji zamiast siedzieć w mieszkaniu i leżeć, zaznał trochę ruchu. Warto wobec tego rozruszać nieco mięśnie, pooddychać świeżym powietrzem i dotlenić organizm. Wyśmienitym pomysłem może okazać się wybranie na pływalnię. Nic nie poprawia tak kr

Czytaj całość

Szkoła Pływania Nowy Sącz - Chełmiec

Pływanie czy sporty zespołowe uczą nie tylko szacunku do sportu, niemniej jednak również troski o własne zdrowie oraz ciało. Najskuteczniej jest w następstwie tego właśnie w młodym wieku przekonać ludzi do tego, iż pływanie czy bieganie nawet na krótkich dystansach i nawet tylko raz w tygodniu przynosi niesamowicie przychylne rezultaty.

Czytaj całość

Trener Personalny Wrocław

Trener PersonalnyZapraszamy do EgoBody na treningi. U nas będziesz trenować pod okiem specjalistów, nasze treningi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, wszystko w sposób absolutnie bezpieczny, ale skuteczny. Nasi trenerzy personalni posiadają wieloletnie doświadczenie, pomogą, doradzą, pod ich czujnym okiem osiągniesz zamierzone

Czytaj całość