NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

730 090 850

Biuro księgowe idealne dla zakładających pierwszą firmę. W ofercie mamy specjalistyczną obsługę księgową. Wspomagamy spółki w rozliczaniu z opłat należnych instytucjom fiskalnym. Jako biuro rachunkowe dbamy od podstaw o finanse oraz sprawy kadrowe. Księgowa Wrocław z zakresu rachunkowości oferuje przede wszystkim takie usługi jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie dokumentacji dla potrzeb rozliczeń z tytułu podatku VAT oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT. Świadczymy również usługi związane z częścią kadrowo-płacową przedsiębiorstwa i oferujemy usługi takie jak prowadzenie akt osobowych pracowników oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych. Księgowe zajmują się przede wszystkim profesjonalną obsługą osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek.

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

https://saraswati.pl/
ul. Bystrzycka 24 lok. 5, 54-215 Wrocław
Tel. 730 090 850
e-mail:
NIP:
REGON:

https://saraswati.pl/: Biuro rachunkowe Wrocław

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.