NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Yard Cups do sorbetów

+48 604768787

Yard Cups to kolorowe, wykonane z plastiku kielichy do mrożonych napojów, które uwielbiane są przez dzieci. Jeżeli masz własny punkt gastronomiczny, opakowania mogą mieć naklejone Twoje logo. Opakowania Yard Cups można wykorzystywać do serwowania zimnych napojów oraz sprzedaż mrożonego jogurtu. Połączenie nowoczesności i zaangażowania pozwoliły na stworzenie prężnej i dynamicznej firmy. Jesteśmy głównym, polskim producentem nowatorskich opakowań. Fajny design firmowych kubków podoba się klientom w całej Europie. Współpracujemy od wielu lat wyłącznie z najlepszymi dostawcami w tej dziedzinie i wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dzięki temu sprzedajemy opakowania w atrakcyjnych cenach.

Yard Cups do sorbetów

Yard Cups do sorbetów

https://yardcups.eu/
Chróstnik 105, 59-311 Chróstnik
Tel. +48 604768787
e-mail:
NIP:
REGON:

https://yardcups.eu/: yard cups

Yard Cups do sorbetów
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.