NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Tani notariusz Jelenia Góra to renomowana sekretariat notarialna, która od lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń zaś protokołów. Zapewniają również pełną pomocnik w zakresie przygotowania dokumentów i ich weryfikacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra powinno się zastąpić Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują natomiast sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe oraz mnogość innych. Odpisy, poświadczenia a zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy z dokumentów, poświadczają ich adekwatność spośród oryginałem a wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, że postać fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, iż dany rzecz nie jest naładowany hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: [email protected]
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Tani notariusz Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.