NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Hardox Blachy STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest godnym zaufania wytwórcą specjalizującym się w sprzedaży lemieszy z wytrzymałej stali Hardox. Firma obecna jest na rynku od wielu lat i ciągle zapewnia nadzwyczajną jakość oferowanych usług. Najważniejszy produkt spółki to lemiesze. To nieprawdopodobnie niepoddatne na zniszczenia i zgniecenia części np. do koparek. Lemiesze zazwyczaj możemy spotkać na zakończeniu koparki. Firma STAL-HURT posiada w swojej ofercie lemiesze z blachy trudnościeralnej do koparek, które przede wszystkim stosowane są do budowy dróg. Części do maszyn, które sprzedajemy są niezwykłej trwałości. Są bardzo dobrze oceniane przez operatorów: koparek, równiarek, spycharek i pozostałych maszyn. Części do maszyn, które są niepodatne na złamania pozwalają uniknąć usterek i wykonywać budowę bez zbędnych zahamowań.

Hardox Blachy STAL-HURT

Hardox Blachy STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Hardox Blachy

Hardox Blachy STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.