NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Hurtowniwa warzyw i owoców

+48 660 459 458

Hurtownia owoców i warzyw Pol Mar. Oferujemy starannie selekcjonowane warzywa i owoce w korzystnych cenach, a co najważniejsze bardzo wysokiej jakości. Ponieważ za naszymi najwyższej jakości produktami dostępnymi w naszej ofercie stoją rolnicy, którzy wykonują zawód z pasją, jesteśmy zobowiązani do długoterminowej współpracy z naszymi partnerami. Początki działalności firmy jest 2000r aktualnie nasza siedziba znajduje się w Jakubowicach około 20 km od Krakowa. Produkty z naszej hurtowni znajdują się na półkach największych sieci spożywczych w europie. Celem naszej działalności jest sprzedaż oraz skup warzyw i owoców najwyższej jakości. Nabywamy jedyne produkty rolne, co do których mamy 100% pewność, że spełnią oczekiwania naszych kontrahentów.

Hurtowniwa warzyw i owoców

Hurtowniwa warzyw i owoców

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Hurtownia warzyw

Hurtowniwa warzyw i owoców
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.