NAP

ALLENAP.eu

Nasz katalog to jedno z lepszych miejsc w sieci, w których możesz znaleźć rzetelne informacje na temat firm działających na terytorium naszego kraju. Korzystaj z naszej bazy do kontaktów z przedsiębiorstwami.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada ma w ofercie najwyższej klasy kampery marki Laika o niewielkim przebiegu i największej przydatności. Wynajem kampera jest idealnym pomysłem na urlop.Samochody są perfekcyjnie przystosowane dla rodziny 2+2. Dobra wypożyczalnia kamperów Łódź gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie podczas podróży. Pojazdy możesz wypożyczyć w czterech największych punktach w Polsce – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Prezentowane kampery mają ogrzewanie gazowe oraz klimę z opcją grzania. Z pomieszczeń użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, prysznic i toaletę, część dzienną z kuchnią i blatem przeznaczonym do posiłków. W części kuchennej znajdują się m.in.: blat roboczy, meble kuchenne, szuflady z cichym domykaniem, lodówka i nierdzewny zlew. Kamper wyposażony jest w: manualną skrzynię biegów, kamerę cofania, czujnik gazów usypiających, podgrzewane lusterka, markizę zewnętrzną oraz pojemny garaż.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

Wynajem kamperów premium Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wynajem kamperów premium

Wynajem kamperów premium Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.